De browser wordt niet ondersteund
Om de website correct weer te geven, moet je een van de volgende browsers te gebruiken.OpgeletGelieve je browser te updaten. Als je met deze browser verder gaat, kan het dat je winkelervaring niet optimaal is.

Psst! Wil jij er een topzomer van maken? Bekijk snel het grote aanbod zomerartikelen! ☀️🌴


Rendered: 2023-05-17T13:25:10.000Z

ECOVACS Robotstofzuiger Deebot T9

Gebruiksduur: 175 min
Oplaadtijd: 6,5 u
Capaciteit: 420 ml

Met dweilfunctie en obstakeldetectie

499.00
leverbaar

Beschrijving

Hoge zuigkracht

De T9 gebruikt een zeer vaste glasvezel voor een constant hoge zuigkracht tot 3.000 Pa voor intensieve reiniging.

OZMO™ Pro 2.0 dweiltechnologie

Met de geavanceerde OZMO™ Pro functie veegt, stofzuigt en dweilt de DEEBOT T9 de vloer tegelijkertijd en verwijdert hij zelfs hardnekkige vlekken bijzonder effectief met de vibrerende mopplaat.

Nauwkeurige reiniging

Met de nieuwste technologie bereikt de DEEBOT T9 elke hoek. Met TrueDetect 3D 2.0 kan hij nu obstakels in realtime detecteren en botsingen nog nauwkeuriger vermijden dan voorheen. Bovendien zorgt de verbeterde TrueMapping 2.0 ervoor dat hij de omgeving correct herkent en er probleemloos door rijdt, ongeacht de lichtomstandigheden.

Verbeterde kaartweergave in de app

Hiermee wordt slim schoonmaken nog persoonlijker door de realistische weergave van uw woning.

Een bijzondere schoonmaakervaring dankzij de luchtverfrisser

De ingebouwde luchtverfrisser zorgt voor een langdurige geur na het schoonmaken

Afmetingen

ca. 35,3 x 35,3 x 9,3 cm


Gewicht

ca. 3,6 kg